Слухати

У столиці оголосять конкурс найкращого рішення-інсталяції Арки дружби народів / Новини на Громадському радіо

У столиці оголосять конкурс найкращого рішення-інсталяції Арки дружби народів

30 травня 2017 - 16:16
Розмальованій у кольори веселки Арці дружби народів повернули її початковий вигляд

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Геннадій Курочка – керівний партнер компанії CFC Consulting, яка виграла тендер від київської влади на розфарбування Арки.

На запитання Громадського радіо, чому веселка на Арці дружби народів так і не була завершена до кінця, заступник міського голови Києва Олексій Резніков пояснив, що то був акт декомунізації: 

«Цей акт «кольорової веселки» — це акт декомунізації. Тому що немає у нас зараз дружби з Російською Федерацією. А залишок, який там є – це наш Донбас і Крим, де поки що є агресор».

На базі департаменту культури КМДА згодом оголосять конкурс проектів на найкраще рішення-інсталяцію Арки дружби народів.

«Є ідея зробити постійно діючий арт-об’єкт. Пропозиції вже надходять: починаючи від орнаменту вишиванки, хтось наполягає залишити веселкою, дехто пропонує зробити великий національний прапор. Тут, кому як до смаку».

За словами Олексія Резнікова, конкурсна комісія обговорить та погодить кращі проекти з громадськістю. Автори «веселки» також планують подати свій проект на конкурс, але, за інформацією Геннадія Курочки, вже поліпшений, щодо якості матеріалів, концепції і візуального сприйняття.

Тетяна Карпусь, Громадське радіо, Київ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+