Слухати

Українська аудиторія рунету зменшилась вдвічі

30 травня 2017 - 09:32
Після запровадження санкцій щодо російських соцмереж українська аудиторія рунету скоротилася до 11,5 мільйонів
Українська аудиторія рунету зменшилась вдвічі  / Новини на Громадському радіо

Про це заявив в ефірі Громадського радіо консультант із цифрових комунікацій та керуючий партнер агенції Plus One Максим Саваневський.

«Українська аудиторія рунету (збірне поняття всіх російських сайтів) впала більше, ніж удвічі. Українці почали значно менше користуватися російськими ресурсами. І це стосується не тільки Вконтакте, «Яндексу», чи «Одноклассників», а усіх російських сайтів», — зазначив Саваневський.

Йдеться про аудиторію людей, які хоча б раз протягом дня заходили на російський веб-сайт.

«Станом на 18 травня українська унікальна аудиторія на російських сайтах становила близько 25 мільйонів. Проте уже 28-29 травня вона зменшилася до 11.5 мільйонів», — пояснює Максим Саваневський.

За словами експерта, в першу чергу постраждали соцмережі «ВКонтакте» і «Одноклассники».

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, яким передбачено, зокрема, заборону «Яндекса», «ВКонтакте» і «Одноклассники».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+