Слухати

Бойовик «ДНР» перейшов на підкотрольну Україні територію з допомогою СБУ(ВІДЕО)

31 травня 2017 - 12:53
Бойовик з Донецька повернувся до батьків, що живуть на підконтрольній Україні території, за Програмою СБУ «На тебе чекають вдома»
Бойовик «ДНР» перейшов на підкотрольну Україні територію з допомогою СБУ(ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Чоловіка переконували у можливості переходу співробітники Служби безпеки України, повідомляє прес-служба відомства. 

«У рамках програми «На тебе чекають вдома» переконали у можливості повернення до нормального життя колишнього бойовика так званої «ДНР«», – йдеться у повідомленні. 

Уродженець Донецька приєднався до одного з незаконних збройних формувань самопроголошеної республіки у жовтні 2014 року. «Служив в різних «військових частинах ДНР», працював переважно водієм» ‒ розповів чоловік СБУ.

«За не тривалий період перебування в рядах бандформувань так званого «ДНР» він став інвалідом: лишився без двох пальців лівої руки та отримав травму щелепи. Після цього чоловік вирішив залишити «службу» та перебрався до батьків на контрольовані українською владою території», – зазначає СБУ

Зазначається, що про Програму СБУ чоловік довідався через Інтернет, а рішення допомогли прийняти батьки, що живуть на підкотрольній Україні території.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+