Слухати

Бойовик «ДНР» перейшов на підкотрольну Україні територію з допомогою СБУ(ВІДЕО)

31 травня 2017 - 12:53 57
Бойовик з Донецька повернувся до батьків, що живуть на підконтрольній Україні території, за Програмою СБУ «На тебе чекають вдома»

Чоловіка переконували у можливості переходу співробітники Служби безпеки України, повідомляє прес-служба відомства. 

«У рамках програми «На тебе чекають вдома» переконали у можливості повернення до нормального життя колишнього бойовика так званої «ДНР«», – йдеться у повідомленні. 

Уродженець Донецька приєднався до одного з незаконних збройних формувань самопроголошеної республіки у жовтні 2014 року. «Служив в різних «військових частинах ДНР», працював переважно водієм» ‒ розповів чоловік СБУ.

«За не тривалий період перебування в рядах бандформувань так званого «ДНР» він став інвалідом: лишився без двох пальців лівої руки та отримав травму щелепи. Після цього чоловік вирішив залишити «службу» та перебрався до батьків на контрольовані українською владою території», – зазначає СБУ

Зазначається, що про Програму СБУ чоловік довідався через Інтернет, а рішення допомогли прийняти батьки, що живуть на підкотрольній Україні території.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+