Слухати

Гройсман: «Укрспирт» потрібно приватизувати

31 травня 2017 - 14:32
На думку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана потрібно якнайшвидше приватизувати держане підприємство «Укрспирт»
Гройсман: «Укрспирт» потрібно приватизувати / Новини на Громадському радіо

«Укрспирт»… треба його продати, навіщо він державі потрібен взагалі? Аукціон, прозорий абсолютно, і нехай купують… Скільки разів уже ставили на голосування в парламенті, щось ніяк не виходить». Про це заявив Гройсман на засіданні уряду, передає Радіо Свобода.

Загальна виробнича потужність «Укрспирту» – понад 36 мільйонів декалітрів на рік, його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик. «Укрспирт» – ​найбільший виробник спирту і спиртовмісної продукції в Україні.

«Кому потрібні 3,5 тисячі підприємств? Покажіть мені пересічних громадян, які отримують користь від них… Зате всі директори там живуть нормально. А держава зазнає збитків», – додав Гройсман.

Читайте також: «Укрспирт» платив за супровід «чорних схем» та «Хто контролює  Укрспирт?» 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+