Слухати

Можливі технічні неполадки із мовленням Громадського радіо у м.Біловодськ

31 травня 2017 - 17:19
01 червня можливі тимчасові відключення мовлення Громадського радіо у місті Біловодськ Луганської області
Можливі технічні неполадки із мовленням Громадського радіо у м.Біловодськ  / Новини на Громадському радіо

Сповіщуємо, що у зв’язку із обстеженням антенно-мачтової споруди у м.Біловодськ Луганської області завтра, 01 червня, можливі тимчасові відключення мовлення Громадського радіо.

Нагадаємо, що Громадське радіо можна слухати на нашому сайті hromadskeradio.org або дивитися трансляцію на нашому YouTube каналі. 

Якщо ви помітили, що сигнал Громадського радіо не чути у вашому місті або селищі, будь ласка, напишіть нам на [email protected]hromadskeradio.org. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+