Слухати

На Донеччині бойовики не пускали місію ОБСЄ до Кременця та Дебальцевого

31 травня 2017 - 08:02
Після звернення до СЦКК патруль зміг продовжити роботу
На Донеччині бойовики не пускали місію ОБСЄ до Кременця та Дебальцевого / Новини на Громадському радіо

На блокпості на західній околиці непідконтрольного українській владі Дебальцевого бойовики затримали патруль ОБСЄ, йдеться в звіті місії.

Бойовики жестами вказали, щоб патруль місії розвернувся і їхав у зворотному напрямку.

«Ще один терорист робив подібні жести. Патруль СММ від’їхав назад на 400 м і поінформував про це СЦКК», — відзначили в прес-службі.

Приблизно через 40 хвилин ОБСЄ дозволили їхати далі.

Також на блокпості біля селища Кременець (16 км на північний захід від Донецька, — ред.) Цивільний автомобіль з табличками «ДНР» під’їхав до патруля і бойовик в агресивній манері сказав спостерігачам про те, що вони не можуть їхати далі і їм слід скористатися іншим маршрутом .

Йшлося про автодорогу H-15, що проходить через інший блокпост бойовиків в районі комбінату Каргілл (17 км на північний захід від Донецька).

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+