Слухати

На глибині 4 км спіймали моторошну рибу, яку вважали зниклою (ВІДЕО)

31 травня 2017 - 19:11
Останній раз незвичайна риба попадалася дослідникам в 1870 році в Корраловому морі
На глибині 4 км спіймали моторошну рибу, яку вважали зниклою (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Австралійські біологи виловили біля узбережжя континенту рибу без очей, чий рот розташований в нижній частині тіла, повідомляє The Guardian.

Вчені припускають, що зачатки очей у цієї «безликої» риби знаходяться під тканинами шкіри.

«Ця маленька риба виглядає приголомшливо, тому що рот розташований в нижній частині тіла, тому коли ви дивитеся на неї спереду, ви не бачите очей, рота, носа або зябер», — заявив професор Тім О’Хара.

За словами біологів, поки складно сказати, до якого виду належить цей практично не вивчений мешканець океанічних глибин.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+