Слухати

Неповнолітні злочинці будуть дистанційно вивчати англійську мову за рахунок держави

31 травня 2017 - 16:51
Про це сьогодні заявив міністр юстиції Павло Петренко, котрий вважає, що таким дітям потрібно давати надію
Неповнолітні злочинці будуть дистанційно вивчати англійську мову за рахунок держави / Новини на Громадському радіо

«У дитячих колоніях ми встановимо спеціальне обладнання та виділимо приміщення, де буде інтернет, і де діти зможуть вивчати англійську мову дистанційно», — сказав Петренко.

Міністр стверджує, що суспільство у боргу перед цими дітьми, у котрих у певний момент життя не було сильної підтримки дорослих, коли вони коїли злочин.

«Ми даємо їм надію та віру — що все можна змінити після виходу на волю, і в них буде нормальне життя», —заявив Петренко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+