Слухати

PornHub запропонував Навальному розмістити у себе фільм про Медведєва

31 травня 2017 - 17:39
Популярний порносервіс запропонував опозиціонеру Олексію Навальному розмістити у себе фільм з розслідуванням про Дмитра Медведєва «Він вам не Дімон»
PornHub запропонував Навальному розмістити у себе фільм про Медведєва / Новини на Громадському радіо

Фільм був створений Фондом боротьби з корупцією та присвячений таємній фінансовій імперії екс-президента Росії Дмитра Мєдвєдєва.

В фільмі, зокрема, повідомляється, що мільярдер Алішер Усманов подарував садибу на Рубльовці фонду, підконтрольному однокурсникам Медведєва.

Після судового позиву з боку Усманова суддя Люблінського районного суду Москви Марина Васіна постановила видалити фільм-розслідування «Він вам не Дімон» з YouTube.

Опозиціонер категорично відмовився виконувати рішення суду.

Після цього офіційний представник порносервісу PornHub у мережі «ВКонтакте» натякнув Олексію Навальному про можливість розміщення фільму на cвоїх сторінках, де його не зможуть видалити.

Варто зазначити, що сервіс не вперше стає «притулком» для непрофільного контенту: раніше на PornHub вже розміщували заборонені фільми та відео.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+