Слухати

Рада громадського контролю при НАБУ створюється штучно, – активіст Атомайдану

31 травня 2017 - 13:36
Окремі організації, від яких делегували кандидатів, створювалися за декілька днів до закінчення терміну подачі документів на конкурс
 Рада громадського контролю при НАБУ створюється штучно, – активіст Атомайдану / Новини на Громадському радіо

Сьогодні проходить онлайн-голосування за кандидатів до Ради громадського контролю при НАБУ. В коментарі Громадському радіо адвокат ГО ВО «Автомайдан» та кандидат до Ради Роман Маселко повідомив, що серед кандидатів багато сумнівних людей.

До конкурсу делегували кандидатів організації, що займаються антикорупційною діяльністю. За словами Романа Маселко, окремі організації створювалися за декілька днів до закінчення терміну подачі документів на конкурс. 

«Деякі навіть створювались в останній день подачі документів. Це говорить про те, що починає штучно створюватися організація, де є кандидати із метою не за призначенням», – сказав він.   

За словами Маселка, це єдина в Україні рада, яка формується у відкритий спосіб з допомогою онлайн-голосування. Будь-яка людина може зайти на сайт і проголосувати. 

Як відомо, голосування почалося о 9:00 і триватиме до 21:00 середи, 31 травня.

Відповідно до Закону «Про Національне антикорупційне бюро України» Рада громадського контролю утворюється у складі 15 осіб. Завдання Ради полягає у забезпеченні прозорості та цивільного контролю за діяльністю НАБУ. Зокрема, Рада заслуховує інформацію про виконання планів і завдань Національного бюро, розглядає звіти і затверджує висновок щодо них, два її представники входять до складу Дисциплінарної комісії Бюро.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+