Слухати

Росія створила «чорні списки» з чиновників Чорногорії — ЗМІ

31 травня 2017 - 16:33
Російська Федерація заборонила в'їзд прем'єру Чорногорії та 70 чиновникам
Росія створила «чорні списки» з чиновників Чорногорії — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Прем’єр-міністр Чорногорії Душко Маркович, голова парламенту Іван Брайовіч і президент Демократичної партії соціалістів Міло Джуканович потрапили до «чорного списку» громадян, яким заборонений в’їзд в Росію.

Про це повідомляє офіційний сайт державної ТРК Чорногорії з посиланням на декілька дипломатичних джерел.

Повідомляється, що  до «чорного списку» потрапили всі члени уряду і 46 депутатів парламенту Чорногорії, які голосували за Протокол про приєднання до НАТО, а також керівники великих державних компаній.

Загалом список складається із щонайменше 70 прізвищ.

Чорногорська сторона має намір направити запит до МЗС РФ для отримання списку небажаних осіб, з тим щоб уникнути ситуації, яка сталася з депутатом Міодрагом Вуковичем, якого нещодавно затримали в московському аеропорту.

Однак, згідно з інформацією ЗМІ, Москва не зобов’язана і не має наміру розкривати список небажаних осіб Чорногорії.

Раніше глава МЗС Чорногорії Срджан Дармановіч заявив, що Росія серйозно втрутилася у внутрішні справи Чорногорії, намагаючись перешкодити наміру її влади вступити в НАТО.

Натомість Росія заявила, що чорногорська влада через такі звинувачення намагається виправдати перед власним населенням вступ до НАТО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+