Слухати

Росія вислала генконсула Естонії в Санкт-Петербурзі

31 травня 2017 - 18:25
Росія оголосила двох естонських дипломатів персонами нон-ґрата, серед яких генконсул республіки в Санкт-Петербурзі та керівник канцелярії генконсульства Естонії в Санкт-Петербурзі Крістен Канарік
Росія вислала генконсула Естонії в Санкт-Петербурзі / Новини на Громадському радіо

МЗС Росії наказало виїхати з країни протягом п’яти днів двом естонським дипломатам. Такі дії РФ зробила у відповідь на те, що Естонія 26 травня вислала з Естонії двох співробітників російської дипломатичної служби. 

Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ Росії. Ноту вручили генеральному консулу Естонії у Санкт-Петербурзі Яанусу Кирикмяе і керівнику Псковської канцелярії генконсульства Естонії в Санкт-Петербурзі Крістену Канаріку.

«З російської сторони знову підкреслено, що триваюча деструктивна лінія естонської влади неминуче найнегативнішим чином позначиться на двосторонніх відносинах. Вся відповідальність за наслідки такої політики лежить на естонській стороні»,— йдеться в повідомленні МЗС Росії.

Раніше повідомлялося, що генеральний консул Росії в Нарві Дмитро Казеннов і консул Андрій Сургаєв повинні залишити Естонію до кінця травня. Про це повідомив посол Росії в Естонії Олександр Петров в інтерв’ю телеканалу TVN.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+