Слухати

Стець написав заяву про відставку за станом здоров’я

31 травня 2017 - 17:48
Тепер виконувати обов’язки міністра інформаційної політики буде його перший заступник міністра Еміне Джапарова
Стець написав заяву про відставку за станом здоров’я / Новини на Громадському радіо

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець написав заяву про відставку. Як повідомляє прес-служба Мінінформполітики, зараз він перебуває на лікарняному.

Вказується, що 31 травня Стець передав заяву про відставку голові Верховної Ради Андрію Парубію.

«Міністр мав розмову з керівництвом країни та членами уряду, яким повідомив про своє рішення. Причиною відставки є погіршення стану здоров’я. Жодних політичних або інших мотивів не існує», — заявив держсекретар МІП України Артем Біденко, додавши, що зараз Юрій Стець перебуває на лікарняному.

У міністерстві зазначають, що виконувати обов’язки міністра інформаційної політики буде його перший заступник міністра Еміне Джапарова.

Юрій Стець був призначений Міністром інформаційної політики України у грудні 2014 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+