Слухати

Суд зобов’язав Навального видалити фільм-розслідування «Він вам не Дімон» / Новини на Громадському радіо

Суд зобов'язав Навального видалити фільм-розслідування «Він вам не Дімон»

31 травня 2017 - 15:44
Люблінський районний суд Москви зобов'язав політика Олексія Навального видалити матеріали зі згадуванням Алішера Усманова, в тому числі фільм-розслідування «Він вам не Дімон»

Опозиціонеру дали на виконання позовних вимог 10 днів, повідомляє tjournal.ru.

Також інформацію про це розмістила в Твіттері прес-секретарка Олексія Навального Кіра Ярмиш.

 

 

Соратник Олексія Навального Георгій Албуров зазначив, що ніхто фільм не видалятиме.

 

 

Нагадаємо, документальний фільм-розслідування Фонду боротьби з корупцією «Он вам не Димон», опублікований на порталі YouTube 2 березня 2017 року.

У фільмі розповідається про ймовірне нерухоме майно голови Уряду Російської Федерації Дмитра Медведєва. У фільмі стверджується, що Медведєв очолює багаторівневу корупційну схему. На думку авторів фільму, через благодійні фонди та організації, юридично оформлені на довірених осіб Медведєва (у тому числі родичів та однокурсників), він володіє дорогою нерухомістю, яка придбана на гроші олігархів та кредити державних банків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+