Слухати

У Києві розпочалась кампанія за беатифікацію Анни Київської

31 травня 2017 - 10:40 4843
Організатори фестивалю Анни Київської в столиці України починають кампанію за беатифікацію Анни Київської - спільно з УПЦ Київського патріархату

Про це в ефірі програми Ранкова Хвиля на Громадському радіо заявив куратор фестивалю «Anne de Kiev Fest» Федір Баландін.

«У нас є Анна Ярославна. ми маємо про це не забувати. Вона є мамою двох величезних постатей в релігійному світі Європи. Перший її син, який був керівником Хрестового походу — першого. І друга її донька Едігна, яка стала в результаті певних подій святою в Баварії в місті Кюль, яка досі вважається святою. І через решту інших чинників ми починаємо таку кампанію завдяки підтримці Київського патріархату і завдяки підтримці митрополиту Паризького Мішеля, який є першим ініціатором цієї події. Нині ми починаємо громадську акцію щодо збору підписів і збір громадської активності громадської ради по початку процесу беатифікації Анни Київської», — сказав Федір Баландін.

Зараз в Києві проходить Міжнародний фестиваль мистецтв «Anne de Kiev Fest». Уже вчетверте, напередодні Дня Києва, Україна славить легендарну княжну, королеву Франції — Анну, доньку Ярослава Мудрого. Анна Київська, вийшовши заміж за короля Франції Генріха І, стала однією з найбільш ефективних послів Київської Русі в середньовічній Європі.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+