Слухати

В Україні може з’явитися власний лоукостер

31 травня 2017 - 20:30
Про це в ефірі «5 каналу» розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян
В Україні може з’явитися власний лоукостер / Новини на Громадському радіо

За його словами, вже цього року може бути зареєстрований вітчизняний авіаперевізник бюджетного типу.

Очікується, що у фонді лоукостера буде іноземний капітал, але 51% акцій належатиме українцям, тоді компанія матиме право виконувати внутрішні рейси в Україні.

«Переговори йдуть успішно. Я сподіваюся, що в нас є всі шанси для того, щоби юридично компанія була зареєстрована вже цього року, можливо, почались перельоти по Україні і за межі», – сказав Омелян.

Він також зауважив, що вартість квитків такого внутрішнього лоукостера може становити приблизно від 500 до 1000 грн..

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+