Слухати

Випускниці університету в Брюсселі звинуватили керівництво у сексизмі / Новини на Громадському радіо

Випускниці університету в Брюсселі звинуватили керівництво у сексизмі

31 травня 2017 - 19:57
Адміністрація Вільного університету Брюсселя запропонувала їм прийти на церемонію випуску у блузі «з глибоким вирізом»

Керівництво Брюссельського вільного університету запропонувало випускницям медичного факультету прийти на церемонію вручення дипломів у сукні або блузі «з красивим глибоким вирізом».

За словами адміністрації, такий вид був би «приємніше з естетичної точки зору», пише The Gardian.

У відповідь хтось із студенток опублікував цей лист на Facebook з заголовком «Маленький скандал». Під постом незабаром з’явилося близько тисячі коментарів, в яких керівництво університету звинуватили в сексизмі.

«Це що, жарт? Вони вчилися на лікарів, а їм радять показати груди?», — написав один з обурених користувачів.

Новина про це з’явилася навіть в газетах, і адміністрації вузу довелося публічно вибачатися. 

«Таке більше не повториться. Ми дуже серйозно ставимося до питань гендерної рівності», — говорилося в заяві деканату університету.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+