Слухати

Зі смертю Любомира Гузара відходить ціла епоха — отець Богдан Прах

31 травня 2017 - 21:17 384
Своєю скорботою стосовно смерті Любомира Гузара в ефірі «Громадського радіо» поділився ректор Українського католицького університету отець Богдан Прах

«На жаль, сьогодні до нас дійшла дуже сумна вістка про смерть блаженної пам’яті блаженного пана Гузара. Разом з ним відходить ціла епоха. На поселеннях, де старався духовно підтримувати наш народ та наших священників Любомир Гузар, він активно працював, щоби правду про страждання нашої церкви і про наш український народ доносити до відома цього світу», — зауважив отець Богдан. 

Пан Прах впевнений — Любомир Гузар завжди був великим авторитетом для церкви.

«Сьогодні ми справді мусимо відчути цю сумну хвилину, коли маємо низько схилити голову над тим, що сталося і над тим, що нас чекає після уходу блаженного патріарха Любомира Гузара. Для нас усіх це сумний момент, але також велика вдячність Богу, котрий дав нам такого провідника», — зазначив він. 

Нагадаємо, сьогодні на 85 році життя помер колишній голова УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+