Слухати

Зі смертю Любомира Гузара відходить ціла епоха — отець Богдан Прах

31 травня 2017 - 21:17
Своєю скорботою стосовно смерті Любомира Гузара в ефірі «Громадського радіо» поділився ректор Українського католицького університету отець Богдан Прах
Зі смертю Любомира Гузара відходить ціла епоха — отець Богдан Прах / Новини на Громадському радіо

«На жаль, сьогодні до нас дійшла дуже сумна вістка про смерть блаженної пам’яті блаженного пана Гузара. Разом з ним відходить ціла епоха. На поселеннях, де старався духовно підтримувати наш народ та наших священників Любомир Гузар, він активно працював, щоби правду про страждання нашої церкви і про наш український народ доносити до відома цього світу», — зауважив отець Богдан. 

Пан Прах впевнений — Любомир Гузар завжди був великим авторитетом для церкви.

«Сьогодні ми справді мусимо відчути цю сумну хвилину, коли маємо низько схилити голову над тим, що сталося і над тим, що нас чекає після уходу блаженного патріарха Любомира Гузара. Для нас усіх це сумний момент, але також велика вдячність Богу, котрий дав нам такого провідника», — зазначив він. 

Нагадаємо, сьогодні на 85 році життя помер колишній голова УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+