Слухати

Британські субмарини з ядерною зброєю вразливі до кібератак

01 червня 2017 - 11:33
Не зважаючи на те, що у субмарин на бойовому чергуванні немає з'єднання з інтернетом, можливість вразити носій ядерної зброї все ж таки існує.
Британські субмарини з ядерною зброєю вразливі до кібератак / Новини на Громадському радіо

Міністерство оборони Великобританії неодноразово заявляло, що комп’ютери британських субмарин не можуть бути зламані, коли вони знаходяться у відкритому морі, оскільки у них відсутній зв’язок з інтернетом.

Однак кібератака з подальшим введенням шкідливої ​​програми можлива, наприклад, під час обслуговування субмарини на базі ВМС Клайд в Шотландії.

Це може обернутися втратою контролю над ядерним арсеналом, повідомляє The Guardian з посиланням на доповідь міжнародної ради з інформаційної безпеки.

«У підводних човнів на бойовому чергуванні, безумовно, немає з’єднання з інтернетом або іншими мережами, за винятком тих моментів, коли відбувається отримання (дуже простої) інформації ззовні. Відповідно до цього чиновники часом заявляють, що Trident захищені від злому. Однак ці затвердження є свідомо невірними», — йдеться у доповіді.

Весь ядерний арсенал Великобританії розміщений на чотирьох підводних човнах типу Vanguard, що базуються на базі ВМС Клайд.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+