Слухати

Британські субмарини з ядерною зброєю вразливі до кібератак

01 червня 2017 - 11:33 60
Не зважаючи на те, що у субмарин на бойовому чергуванні немає з'єднання з інтернетом, можливість вразити носій ядерної зброї все ж таки існує.

Міністерство оборони Великобританії неодноразово заявляло, що комп’ютери британських субмарин не можуть бути зламані, коли вони знаходяться у відкритому морі, оскільки у них відсутній зв’язок з інтернетом.

Однак кібератака з подальшим введенням шкідливої ​​програми можлива, наприклад, під час обслуговування субмарини на базі ВМС Клайд в Шотландії.

Це може обернутися втратою контролю над ядерним арсеналом, повідомляє The Guardian з посиланням на доповідь міжнародної ради з інформаційної безпеки.

«У підводних човнів на бойовому чергуванні, безумовно, немає з’єднання з інтернетом або іншими мережами, за винятком тих моментів, коли відбувається отримання (дуже простої) інформації ззовні. Відповідно до цього чиновники часом заявляють, що Trident захищені від злому. Однак ці затвердження є свідомо невірними», — йдеться у доповіді.

Весь ядерний арсенал Великобританії розміщений на чотирьох підводних човнах типу Vanguard, що базуються на базі ВМС Клайд.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+