Слухати

Меджліс вимагатиме у Росії виконати припис суду ООН щодо Криму

01 червня 2017 - 17:51
Рішення суду ООН зобов'язує Росію зупинити дискримінацію кримських татар та українців у Криму
Меджліс вимагатиме у Росії виконати припис суду ООН щодо Криму / Новини на Громадському радіо

Меджліс кримськотатарського народу має намір направити до влади РФ листи з вимогою виконати припис Міжнародного суду ООН у справі України проти Росії щодо скасування заборони Меджлісу. Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає Укрінформ.

«Буквально сьогодні-завтра ми спрямуємо деякі листи в продовження рішення Міжнародного суду ООН. Зміст листів політичного характеру, але будуть вимагати відповіді від Російської Федерації як сторони Міжнародного суду», —  заявив Чубаров.

Він зазначив, що рішення Міжнародного суду ООН дуже важливе для Меджлісу, проте зауважив, що немає сумнівів, що у РФ будуть уникати виконання цього рішення, хоча і зобов’язані його виконати.

19 квітня Міжнародний суд ООН зобов’язав Росію зупинити дискримінацію кримських татар та українців у Криму. Зокрема, Суд розпорядився вжити термінових заходів, спрямованих на забезпечення прав кримських татар мати власні представницькі інституції, включно з Меджлісом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+