Слухати

Правила перетину кордону з країнами ЄС при безвізі(ВІДЕОінструкція)

01 червня 2017 - 18:23
Державна прикордонна служба опублікувала відео, де просто пояснюється, що потрібно для перетину кордону при безвізі
Правила перетину кордону з країнами ЄС при безвізі(ВІДЕОінструкція) / Новини на Громадському радіо

«Варто пам’ятати – щоб їздити до Європи без візи можна, але без правил – ні»,— повідомляє Держприкордонслужба.

Ролик, що інформує громадян про правила  безвізового режиму, відомство розробило спільно з експертами Change Communication. 

Як відомо, 17 травня в Європарламенті відбулася урочиста церемонія підписання законодавчого акта, яким буде запроваджений безвізовий режим для громадян України. Рішення набуде чинності у ніч з 10 на 11 червня 2017 року.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+