Слухати

Правила видачі віз в США стали значно жорсткіші

01 червня 2017 - 13:41
Згідно з новими процедурами, консульство США може запросити дані соціальних мереж за останні п'ять років та біографію за 15 років
Правила видачі віз в США стали значно жорсткіші / Новини на Громадському радіо

Сполучені Штати Америки затвердили новий тип анкет для бажаючих в’їхати до країни, повідомляє Reuters.

Згідно з новими вимогами, консульство США може запросити номери попередніх закордонних паспортів, дані з соціальних мереж за п’ять років, адреси електронної пошти та номери телефонів.

Запросити можуть навіть біографічні дані: адреси проживання, місця роботи та історію подорожей.

Державний департамент стверджує, що заповнювати ці поля не обов’язково, але варто пам’ятати, що інформацію можуть запросити у разі необхідності, якщо знадобиться підтвердити особу або провести більш сувору перевірку

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+