Слухати

Правила видачі віз в США стали значно жорсткіші

01 червня 2017 - 13:41 262
Згідно з новими процедурами, консульство США може запросити дані соціальних мереж за останні п'ять років та біографію за 15 років

Сполучені Штати Америки затвердили новий тип анкет для бажаючих в’їхати до країни, повідомляє Reuters.

Згідно з новими вимогами, консульство США може запросити номери попередніх закордонних паспортів, дані з соціальних мереж за п’ять років, адреси електронної пошти та номери телефонів.

Запросити можуть навіть біографічні дані: адреси проживання, місця роботи та історію подорожей.

Державний департамент стверджує, що заповнювати ці поля не обов’язково, але варто пам’ятати, що інформацію можуть запросити у разі необхідності, якщо знадобиться підтвердити особу або провести більш сувору перевірку

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+