Слухати

Санкції вдарять по українським користувачам — гендиректор Mail.ru

01 червня 2017 - 11:50
Гендиректор Mail.Ru Борис Добродєєв заявив, що введені Києвом в цьому місяці санкції призведуть до закриття офісів компанії в Україні
Санкції вдарять по українським користувачам — гендиректор Mail.ru / Новини на Громадському радіо

При цьому Добродєєв зазначив, що український бізнес не вносив істотного внеску до виручки компанії, тому вони не очікують негативного впливу санкцій на фінансові показники.

«Це вдарить насамперед по українським користувачам, які позбудуться своїх улюблених комунікаційних сервісів. Сервіси Mail.Ru Group на території України були провідними в своїх категоріях. Це безпрецедентний крок. Безумовно, ми будемо робити все, щоб якось компенсувати цю втрату і допомогти українським користувачам продовжувати залишатися в контакті зі своїми друзями», — підкреслив Добродєєв.

Гендиректор додав, що українській команді проектів компанії вже запропонована робота в російських офісах.

«Наявність представництва на ринку втрачає сенс з урахуванням тих санкцій, які ввела Україна проти нас. Обмовлюся лише, що це досить компактні структури», — пояснив він.

Вчора український інтернет-провайдер заблокував «Яндекс», mail.ru і «ВКонтакте» у Севастополі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+