Слухати

Санкції вдарять по українським користувачам — гендиректор Mail.ru

01 червня 2017 - 11:50
Гендиректор Mail.Ru Борис Добродєєв заявив, що введені Києвом в цьому місяці санкції призведуть до закриття офісів компанії в Україні

При цьому Добродєєв зазначив, що український бізнес не вносив істотного внеску до виручки компанії, тому вони не очікують негативного впливу санкцій на фінансові показники.

«Це вдарить насамперед по українським користувачам, які позбудуться своїх улюблених комунікаційних сервісів. Сервіси Mail.Ru Group на території України були провідними в своїх категоріях. Це безпрецедентний крок. Безумовно, ми будемо робити все, щоб якось компенсувати цю втрату і допомогти українським користувачам продовжувати залишатися в контакті зі своїми друзями», — підкреслив Добродєєв.

Гендиректор додав, що українській команді проектів компанії вже запропонована робота в російських офісах.

«Наявність представництва на ринку втрачає сенс з урахуванням тих санкцій, які ввела Україна проти нас. Обмовлюся лише, що це досить компактні структури», — пояснив він.

Вчора український інтернет-провайдер заблокував «Яндекс», mail.ru і «ВКонтакте» у Севастополі.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+