Слухати

СБУ проводить обшук в офісі Інтернет-провайдера «Wnet Україна»

01 червня 2017 - 12:03
Про це повідомляє прес-секретарка СБУ Олена Гітлянська
СБУ проводить обшук в офісі Інтернет-провайдера «Wnet Україна» / Новини на Громадському радіо

«СБУ підтверджує, що проводить санкціоновані обшуки в офісі Інтернет-провайдера ТОВ «Дабл-ю нет Україна». Слідчі дії відбуваються у рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 110-2 КК України: «Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України» — написала Гітлянська.

За її словами, після завершення обшуку деталі буде оприлюднено на офіційному сайті Служби безпеки України.

Повідомлення про обшук є і на Facebook-сторінці провайдера.

Зазначимо, що після підписання Президентом Петром Порошенком 15 травня 2017 року указу «Про застосування персональних спеціальних економічних і інших обмежуючих заходів (санкцій)» 17 травня на сайті Національного ІР-оператора Wnet з’явилось повідомлення, що провайдер готовий виконувати Указ і чекає, що уповноважені для цього державні органи розроблять порядок його виконання.

«Національний ІР-оператор Wnet готовий виконувати Указ Президента Петра Порошенка № 133/2017 від 15.05.2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних і інших обмежуючих заходів (санкцій)», введений в дію рішення РНБО України від 28.04.2017 року.

Компанія Wnet очікує, коли Указ набуде чинності, а також уповноважені для цього державні органи розроблять порядок його виконання згідно з п.3 Указу і ст.10 Закону України «Про РНБО України», — йдеться в повідомленні на сайті.

Також в компанії зазначають, що «на даний момент ні в Указі № 133/2017, ні в Законі України «Про санкції» немає чітко визначеного і описаного механізму щодо обмеження в доступі користувачам мережі Інтернет до заборонених ресурсів і сервісів, які вказані в переліку».

«Залежно від обраного державними органами механізму впровадження цієї заборони, компанія Wnet визначить подальші кроки і додаткові ресурси для виконання цього Указу.

Можна зробити попередній висновок, що реалізація даного Указу матиме фінансові, технічні та організаційні наслідки, які вплинуть на підвищення вартості послуг зв’язку», — додали в компанії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+