Слухати

Що робити при укусі змії? Поради медика (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Що робити при укусі змії? Поради медика (ВІДЕО)

01 червня 2017 - 13:59
Військове телебачення оприлюднило відео, на якому військовий медик розповідає, що робити, якщо укусила змія

«При укусі отруйної змії буде видно набряк, буде дів кровоточиві рани від двох зубів. ці симптоми розвиваються протягом 15-20 хвилин. Основна відмінність в тому, що коли кусає отрутна змія, воно йде як знеболююча речовина», — розповідає медик Катерина.

Вона пояснює, що коли кусає неотрутна змія, то рана болить. 

«В першу чергу, якщо військовослужбовець відразу це побачив, то найкраще надати самому собі допомогу. Якщо є можливість зубами натиснути на шкіру і видавити 50% отрути, то це треба зробити. Якщо це місця недоступні для такої маніпуляції, то хоча б руками натиснути на місце укусу і видавити отруту», — додає медик.

Вона підкреслює, що якихось інших дій проводити не можна і зазначає, що в Україні немає таких гадюк, від укусу яких через 10 хвилин у людини наступав би критичний стан.

Медик радить військовим завжди заправляти штани в берці, зашнуровувати взуття, застібати намети. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+