Слухати

Stratolaunch показала найбільший літак у світі (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Stratolaunch показала найбільший літак у світі (ВІДЕО)

01 червня 2017 - 10:26
Літак створено для доставки вантажів у космос на низьку орбіту

Компанія Stratolaunch Systems, що спеціалізується на доставці вантажів у космос, вперше викотила з ангара величезний літак, призначений для запуску ракет-носіїв на навколоземну орбіту, повідомляє Stratolaunch.

«Ми раді повідомити про те, що в роботі по створенню літака Stratolaunch подолана важлива віха на шляху до створення зручного, надійного і повсякденного способу доставки вантажів на низьку навколоземну орбіту. Таким чином, завершено перший етап створення літака і починається етап наземних і льотних випробувань», — повідомляє виконавчий директор Stratolaunch Systems Джин Флойд.

Розмах крил літака Stratolaunch становить 117 метрів і за цим показником він не має рівних у світі. Довжина літака становить 72 метри, висота — 15 метрів, вага — 226 тонн, а вантажопідйомність — 249 тонн. Літак оснащено 28-колісним шасі і шістьма двигунами Boeing 747.

Перший демонстраційний пуск ракети-носія з літака пройде в 2019 році, в перспективі Stratolaunch планує запускати до трьох за один виліт.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+