Слухати

У Києві презентували мобільні додатки для відстеження дітей

01 червня 2017 - 15:01 101
Дві безкоштовних мобільних програми «Моя поліція» і «FamilyInSafe» були розроблені за участю Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції

 

Додаток FamilyInSafe надасть можливість контролювати місцезнаходження дітей та отримувати повідомлення, коли вони змінюють положення або входять чи покидають зазначенні місця.

В програмі також є функція «сигнал SOS», за допомогою якої  дитина може відправити повідомлення у разі небезпеки та повідомити про місце свого знаходження.

Додаток «Моя поліція» спрямований на поліпшення взаємодії громадян і правоохоронців.

З його допомогою можна викликати патруль, повідомити про правопорушення, оцінити роботу поліції та знайти найближче відділення.

Обидва додатки є безкоштовними та доступні на платформах IOS та Android.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+