Слухати

У Києві презентували мобільні додатки для відстеження дітей

01 червня 2017 - 15:01
Дві безкоштовних мобільних програми «Моя поліція» і «FamilyInSafe» були розроблені за участю Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції
У Києві презентували мобільні додатки для відстеження дітей / Новини на Громадському радіо

 

Додаток FamilyInSafe надасть можливість контролювати місцезнаходження дітей та отримувати повідомлення, коли вони змінюють положення або входять чи покидають зазначенні місця.

В програмі також є функція «сигнал SOS», за допомогою якої  дитина може відправити повідомлення у разі небезпеки та повідомити про місце свого знаходження.

Додаток «Моя поліція» спрямований на поліпшення взаємодії громадян і правоохоронців.

З його допомогою можна викликати патруль, повідомити про правопорушення, оцінити роботу поліції та знайти найближче відділення.

Обидва додатки є безкоштовними та доступні на платформах IOS та Android.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+