Слухати

В Криму хочуть відкрити табір для дітей на нерозмінованому місці (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

В Криму хочуть відкрити табір для дітей на нерозмінованому місці (ВІДЕО)

01 червня 2017 - 08:34
Йдеться про військово-патріотичний табір, на кшталт того, що у Московській області - військово-патріотичний парк культури і відпочинку Збройних Сил Росії «Патріот»

Севастополь цю ідею вже відкинув, тепер парк хочуть відкрити в Керчі, повідомляє проект «Крим.Реалії».

Ініціатори створення табору мотоклуб «Нічні вовки» запропонували нове місце — в Керчі, але воно заміноване.

Йдеться пр Керченську фортецю «Форт Тотлебен». В радянські часи тут відкритим способом зберігалися боєприпаси. Щоб повністю очистити фортецю, потрібно не менше 5 років.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+