Слухати

Вагітний трансгендер та його чоловік чекають на первістка (ФОТО)

01 червня 2017 - 12:46
Подружня ЛГБТІ-пара з США оголосила про те, що чекає на свою першу біологічну дитину — 34-річний трансгендер Трістан знаходиться на останніх місяцях вагітності
Вагітний трансгендер та його чоловік чекають на первістка (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Під час першої спроби народити в 2016 році у Трістана стався викидень на шостому місяці вагітності. 

Для нового запліднення знадобився час і подружня пара побоювалася, що вони втратили свій єдиний шанс, однак через півроку спроб Трістан пройшов тест на вагітність і той виявився позитивним.

За історією їхньої родини можна простежити на сайті biffandi.com, а також на сторінці у Facebook.

Трістан народився жінкою, однак вирішив змінити стать. Щоби лишатися трансгендером, йому треба вживати чоловічі гормони, а це позначається на здатності виношувати дітей.

Трістан Різ і Біфф Чаплов уже мають двох усиновлених дітей, пише The Daily Mail. У 2011 році вони вирішили всиновити племінника і племінницю Біффа після того, його сестру і її хлопця позбавили батьківських прав через проблеми з наркотиками.

Дітей збиралися віддати до притулку, але Чаплов сказав, що не може цього допустити, Трістан з ним погодився і вони забрали дітей до себе.

Трістан і Біфф обожнюють своїх прийомних малюків, але весь цей час молоде подружжя мріяло про власну дитину.

Трістан боявся, що під час обстежень та підготовки до пологів до нього будуть ставитися з упередженням через зміну статі, проте його страхи виявилися марними.

«За весь час вагітності я ні разу не зіткнувся з випадками трансфобії», — стверджує молодий батько.

Тепер сім’я з з Портленда чекає на поповнення — влітку Трістан повинен народити хлопчика.

gay_dads.jpg

Молоде подружжя з дітьми //
Молоде подружжя з дітьми

40fa39d100 000 578-0-image-a-62_1 496 266 710 731.jpg

Молоде подружжя з дітьми //
Молоде подружжя з дітьми

Нагадаємо: рік назад трансгендерним людям вдалося довести в суді, що для документальної зміни статі не потрібні обов’язкові корекційні операції.

Рік тому трансгендерна співачка Урсула розказала «Громадському радіо», що мріє мати дітей, але наразі це лишається її мрією.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+