Слухати

Європейський суд з прав людини визнав позов України до Росії

01 червня 2017 - 14:20
ЄСПЛ надіслав підтвердження прийняття правової позиції України за дії Москви в Криму в 2014 році, зокрема, за фактами порушення прав людини на півострові
Європейський суд з прав людини визнав позов України до Росії / Новини на Громадському радіо

«ЄСПЛ офіційно підтвердив прийняття нашої правової позиції по першій справі» Україна проти Росії «за фактами незаконного порушення прав людини в Криму», — повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

Надалі Україна вирішила припинити подачу позовів до Європейського суду проти Росії.

«Ми вирішили, що нові заяви ми подавати не будемо. Ми будемо подавати доповнення до вже існуючих», — зазначив уповноважений у справах ЄСПЛ Іван Ліщина.

Він вважає, що дане рішення пов’язане з тим, що Росія починає зловживати і маніпулювати великою кількістю справ в ЄСПЛ.

Наразі Україна просить Європейський суд об’єднати всі справи, що стосуються Криму, в одне провадження, і Донбасу — в інше.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+