Слухати

Аміна Окуєва повідомила про стан свого чоловіка

02 червня 2017 - 13:55
За її словами, він у свідомості, але поки що говорити не може

«Пару хвилин була у Адама. Він у свідомості — все розуміє, але говорити поки не може через апарат штучного дихання.
Стан досить стабільний, але пам’ятаємо про те, що перші три дні в таких ситуаціях завжди критичні. Продовжуйте, будь ласка, молитися», — написала Аміна Окуєва.

«До речі, мусульманський піст, якого ми дотримувалися в той страшний день (вчора) судячи з усього дуже полегшив операцію Адама: якщо коротко, порожнисті органи його черевної порожнини були порожні і виявилися не пошкоджені, що дало можливість перелити йому назад його власну кров, що витекла з пораненої печінки. Частину легкого, правда, теж довелося видалити і накласти шви на розірвану діафрагму. Головне зараз позитивна гемодинаміка (стан) в найближчі три дні», — додала вона.

Читайте також: Аміна Окуєва розповіла про замах на Адама Осмаєва (ВІДЕО)

Нагадаємо, вчора у Києві на Подолі сталася стрілянина. Жертвою стрілянини став Адам Осмаєв, якого в Росії звинувачують у замаху на президента Володимира Путіна. 

Адам Осмаєв з дружиною Аміною Окуєвою домовилися про інтерв’ю з нібито французьким журналістом Алексом Вернером з Le Monde в Києві на вулиці Кирилівській. При зустрічі Вернер дістав з коробки пістолет «Глок» і вистрілив в груди Осмаєву, після чого його дружина з нагородного пістолета марки ПМ чотири рази вистрілила в нападника. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+