Слухати

Частина Донбасу не підлягає відновленню — Геращенко

02 червня 2017 - 14:31
Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко стверджує — через бойові дій 8 населених пунктів Донецької області не підлягають відновленню
Частина Донбасу не підлягає відновленню — Геращенко / Новини на Громадському радіо

«Європейська делегація була вражена наслідками обстрілів Широкино, яке не підлягає відновленню. І таких населених пунктів, які не підлягають відновленню (а навколо Широкино ще більша проблема з замінуванням, в тому числі узбережжя Азовського моря), тільки в Донецькій області», — написала Геращенко в Facebook, спираючись на інформацію від голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського.

Геращенко також наголосила, що Україна виступає за демілітаризацію Широкино і бажає збільшити в цьому районі кількість патрулів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Широкино також відвідав комісар Європейського союзу з питань політики сусідства та розширення Йоханнес Хан, міністр закордонних справ Павло Клімкін, міністр з питань окупованих територій Вадим Черниш та міністр будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+