Слухати

Донька прес-секретаря Путіна назвала росіян рабами / Новини на Громадському радіо

Донька прес-секретаря Путіна назвала росіян рабами

02 червня 2017 - 11:46
Донька прес-секретаря Путіна Ліза Пєскова виклала в Instagram пост, де назвала батька «головним мільярдером» і «злодієм країни», а росіян - «рабами»

«Час одкровення настав. Я, Пєскова Єлизавета Дмитрівна, дочка головного мільярдера і злодія країни, прес-секретаря глави держави. Це перший текст, який пишу сама. Всі інші замовні. Пише ціла команда холопів, яким я плачу вашими грошима заради піару. Раціон мого харчування складається з лобстерів, посипаних макадамією і шафраном, завалених ікрою білуги-альбіноса, і девонських крабів. Коротше кажучи, з усього, що вам не по кишені, так як ваша рабська кишеня - — моя кишеня, розшита діамантами в 60 карат», — розповіла Пєскова у пості в Instagram.

Вона також додала, що у неї 13 рабів, а її батько, «головний злодій країни», вчить її «всім тонкощам цього прибуткового мистецтва», повідомляє Сноб.

«Деякі холопи пишуть, що, проживаючи в палаці, я не можу розмірковувати про п’ятиповерхівки. Ну чому ж? У моєму палаці шість поверхів, так що міркування цілком обґрунтовані», — написала Пєскова.

liza_screen.png

Пост доньки прес-секретаря Путіна //
Пост доньки прес-секретаря Путіна

Видання передбачає, що цим постом вона відповіла на критику на адресу її попередньої заяви, опублікованого 30 травня. Напередодні цього посту Пєскова підтримала програму реновації Москви, яка передбачає масштабний знесення п’ятиповерхівок і будівництво 20-поверхових будинків на заміну.

Також Пєскова висловилася про збільшення тротуарів.

«Рішення розширити тротуари в такому мегаполісі, як Москва, здається мені вкрай дивним… Сім, а то і дев’ять з 12 місяців в році в московському кліматі гуляти по тротуарах зовсім не хочеться, та й в решту п’ять або три місяці дихати будівельним пилом теж не особливо. Не думаю, що для Москви може бути застосована практика витіснення машин з міста», — написала вона.

Дмитро Пєсков відмовився коментувати слова своєї доньки. Він назвав 19-річну Єлизавету дорослою жінкою, здатної самостійно брати участь в дискусіях.

В останні роки Єлизавета Пєскова вчиться і живе в Парижі. У Росії вона в основному відома по інстаграму, де у неї 32,5 тисячі підписників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+