Слухати

Керівник  «Автомобільних доріг України» пішов у відставку / Новини на Громадському радіо

Керівник "Автомобільних доріг України" пішов у відставку

02 червня 2017 - 15:30
Він зазначив, що його команда заклала фундамент реформ

Виконуючий обов’язки Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» Артем Гриненко пішов у відставку. Про це він повідомив у своєму у Facebook.

«Сьогодні я залишив свій пост. Іноді, щоб відкрити наступні двері треба закрити попередні. Зі своєю командою ми почали нову еру ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», відкрили нову сторінку в сфері обслуговування доріг. Сподіваюся, що мій наступник гідно продовжить втілювати наші починання», — зазначив Гриненко.

Він також підкреслив, що компанії вдалося уникнути ліквідації, посилити відповідальність керівників облавтодорів, а також почати процес очищення від корупціонерів серед чиновників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+