Слухати

Київський бронетанковий завод передав Нацгвардії нові БТРи(ВІДЕО)

02 червня 2017 - 17:44
БТР-3ДА були виготовлені у межах державного оборонного замовлення для Національної гвардії України
Київський бронетанковий завод передав Нацгвардії нові БТРи(ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Нові бронетранспортери випробували у присутності представників замовника на одному з військових полігонів Київської області.

«У відповідності до програми, кожна бойова машина пройшла перевірку роботи всіх систем у відповідності до конструкторській та експлуатаційній документації», – повідомляє Укроборонпром. 

Зазначається, що БТР-3ДА здійснили марш-кидок по дорогам цивільного призначення та бездоріжжю, долаючи перепони з окопів, колійних мостів, танкових колії, після чого здійснили контрольне ураження цілей. 

«Бронетранспортер оснащений бойовим модулем “Штурм-М”, який із 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ-1, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину», – зазначають в Укроборонпромі. 

Також повідомляється, що бойовий модуль “Штурм-М” оснащений 7,62-мм кулеметом та автоматичним гранатометом, а також комплексом керованого озброєння “Бар’єр”, який забезпечує бронепробиття не менше 800 мм, не враховуючи динамічний захист, на відстані до 5 км. «Це дозволяє екіпажу БТР-3ДА знищувати будь-яку бронетехніку противника», – впевнені у відомстві. 

Загалом у 2016 році Київський бронетанковий завод виробив для українських бійців більше півсотні нових БТР-3.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+