Слухати

Перші тижні окопувались під обстрілами - боєць біля Новотроїцького, ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

Перші тижні окопувались під обстрілами - боєць біля Новотроїцького, ВІДЕО

02 червня 2017 - 16:18
Українські військові, які несуть службу біля Новотроїцького, розповіли, як укріплюють позиції та дають відсіч супротивнику

Військовий Віталій показує снаряди, якими бойовики обстрілюють позиції українських військових та зазначає: супротивник відкриває вогонь з БМП та кулеметів крупного калібру.

Його побратим Геннадій додає: риють окопи для того, щоб сховатися від обстрілу та уберегти життя. 

Складність для бійців у тому, що у цій місцевості їм доводиться стикатися з кам’яними брилами, які важко витягати із землі. Техніка заїхати сюди не може.

Дві останні доби, говорить військовий, бойовики починають обстріли їхніх позицій починаючи з сьомої години вечора. Над позиціями бійців кружляє безпілотник супротивника.

Бойовики ведуть вогонь зі 120 мм мінометів, самохідних артилерійських установок.

«Перші тижні ми окопувались під постійними обстрілами з ПТУРів, кулеметів і ввечері з мінометів. Коли трошки окопались, то почали давати відповідь. Вони припинили обстріли, що дало нам можливість окопатись», — додає військовий.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+