Слухати

Той, хто стріляв в Осмаєва, намагався увійти в довіру до політиків - нардеп

02 червня 2017 - 14:40 95
Народний депутат Антон Геращенко стверджує, що один з відомих українських політиків впізнав стрілка. Рік тому той представлявся йому іноземним журналістом

 

 

За словами Антона Геращенка, чоловік, який вчора стріляв в Адама Осмаєва, — агент російських спецслужб. В лютому 2016 року він легалізувався в Україні під ім’ям Дакара Олександра Венусовіча.

«Починаючи з весни 2016 року його намагався входити в довіру до ряду українських політиків і журналістів, представляючись то французьким, то німецьким журналістом під різними іменами», — написав нардеп.

Він додав, що один з відомих українських політиків уже впізнав кілера:

«Рік тому виходив на нього під виглядом іноземного журналіста», — додав Геращенко.

Читайте також: Аміна Окуєва розповіла про замах на Адама Осмаєва (ВІДЕО)

Нагадаємо, вчора у Києві на Подолі сталася стрілянина. Жертвою стрілянини став Адам Осмаєв, якого в Росії звинувачують у замаху на президента Володимира Путіна. 

Адам Осмаєв з дружиною Аміною Окуєвою домовилися про інтерв’ю з нібито французьким журналістом Алексом Вернером з Le Monde в Києві на вулиці Кирилівській. При зустрічі Вернер дістав з коробки пістолет «Глок» і вистрілив в груди Осмаєву, після чого його дружина з нагородного пістолета марки ПМ чотири рази вистрілила в нападника. 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+