Слухати

У центрі Львова знайшли ймовірні захоронення людей

02 червня 2017 - 16:58
Невідомі останки знайшли на території костелу святого Лазаря у Львові
У центрі Львова знайшли ймовірні захоронення людей  / Новини на Громадському радіо

Останки можуть походити із 40-х років з Тюрми на Лонцького, яка розташована поруч з костелом святого Лазаря у Львові.

Про це повідомив Роман Гунда, голова правління ГО «Меморіал», виданню Zaxid.net.

«Раніше тут був шпиталь для найбідніших людей у Львові, під час війни його закрили і тут було дуже зручно заковувати тіла, територія не проглядалася з вулиці. Знайдені кістки – це тільки початок, впевнений, що після ретельного дослідження тут знайдуть іще багато поховань», – розповів Роман Гунда.

Останки виявили під час реставрації муру біля шпиталю. 

«Під час укріплення фундаменту майстри виявили останки, які нагадають людські. Ми їх поскладали у коробки і написали звернення до директора комунального підприємства Львівської обласної ради «Доля» Святослава Шеремети та голові правління ГО «Меморіал» Роману Гунді з проханням допомогти розібратися з цими останками». Про це розповів виданню Володимир Заборовський, директор Львівської державної хорової школи «Дударик», яка розташована на території костелу. 

Наразі знайдені останки зберігають у коробці на території костелу Лазаря. Кому саме належать кістки археологи будуть з’ясовувати згодом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+