Слухати

Вбивства відомих діячів України координували спецслужби РФ - Шкіряк

02 червня 2017 - 13:20
Радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявив у коментарі «Громадському радіо», що всі гучні вбивства та теористичні акти, що були скоєні в Укрпїні за останній час, координувалися Росією
Вбивства відомих діячів України координували спецслужби РФ - Шкіряк  / Новини на Громадському радіо

«Все те, що ми маємо на сьогоднішній день, ті речові докази, які були вилучені на місці , а також ту оперативну інформацію, яка є на даний час, вказують на причетність російських спецслужб до організації цього кривавого злочину», — заявив Шкіряк.

Він впевнений, що для замовних вбивств завербованих громадян України використовується методологія НКВСОГПУ та КГБ.

«Безперечно, тут мова йде і про замах на Антона Геращенко, і вбивство Дениса Вороненкова, і терористичний акт проти Павла Шеремета — всі вони координувалися з єдиного російського диверсійно-терористичного центру», — зауважив радник міністра МВС.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+