Слухати

Як цвітуть нарциси в Карпатах на висоті 1511 метрів(ФОТО)

02 червня 2017 - 14:02
Закарпатське лісгосподарство опублікувало фотографії нарцису вузьколистого, який вкрив луки Карпат
Як цвітуть нарциси в Карпатах на висоті 1511 метрів(ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Нарциси вкрили Апецьку полонину, що розташована на висоті 1511 метрів у високогірних масивах Великобичківського лісомисливського господарства. Про це повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Також нарциси розцвіли на висоті 1250 метрів на полонині Браївка, що на Рахівщині. 

Такий середньоєвропейський вид нарцисів поширений в Альпах, на Балканах i в Карпатах на висотах 900-2000 над рівнем моря. «Тому, в умовах субальпійського і альпійського поясів Свидовецького хребта і Марамороського кристалічного масиву, нарцис відчуває себе дуже добре і місцями утворює менш щільні зарості, ніж в Долині нарцисів», – повідомляють у закарпатському лісогосподарстві. 

Нарцис вузьколистий знаходиться під охороною «Червоної книги». Цьогоріч це вид нарцису вперше масово зацвів у Долині нарцисів у травні. 

p_208 838_1_slidertop2.jpg

Нарцис вузьколистий // прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
Нарцис вузьколистий
прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

p_208 838_3_slidertop2.jpg

Нарциси у Карпатах // прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
Нарциси у Карпатах
прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

p_208 838_5_slidertop2.jpg

Карпати // прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
Карпати
прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+