Слухати

Як у Києві привчали дітей та батьків читати книжки

02 червня 2017 - 09:34
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня у Києві провели свято
Як у Києві привчали дітей та батьків читати книжки / Новини на Громадському радіо

В Києві до Дня захисту прав дітей пройшло свято у парку імені Т.Г. Шевченка. Ще до офіційного відкриття дійства активна малеча та їх батьки збиралися біля головної сцени, фотографувалися біля спеціальних фотозон та брали участь у майстер-класах.

Ведучий Руслан Горчинський привітав усіх гостей свята та розповів маленьким глядачам, що їх очікує впродовж свята. Концертна програма: виступи дітей-зірок, і читання казок, а також конкурс дитячих малюнків на асфальті, малювання у техніці акватипія і обов’язкові солодкі подарунки.

18 871 614_542 432 912 813 559_1 165 628 096_n.jpg

 Руслан Горчинський // Громадське радіо
Руслан Горчинський
Громадське радіо
«У нас розпочинається свято Дня захисту дітей, ми будемо з вами співати, радіти, веселитися, казати один одному дуже приємні слова, вітати один одного з цим святом. Нехай сьогодні абсолютно кожні права дитини будуть збережені, нехай сьогодні кожна дитина у світі отримає свою порцію сімейної ласки та добра!» — зазначив Руслан Горчинський.

Першим подарунком для маленьких киян стали пісні у виконанні гості з Молдови, учасниці шоу «Маленькі гіганти», представниці продюсерського центру «Парадіз» Олександри Шевчук. Вона співала рідною мовою про танці та про історію хлопчика Івана. Разом із Олександрою на сцені танцювали та співали дітлахи.

18 871 366_542 433 712 813 479_256 280 548_n.jpg

Діти на святі  // Громадське радіо
Діти на святі
Громадське радіо
Олександра Шевчук розповіла про значення цього дня для неї: «Для меня очень много значит этот праздник, потому что мы все-таки еще дети, это огромный праздник, много веселья, много концертов. Я желаю детям, чтобы они всегда были здоровы, чтобы были счастливы, всегда слушались родителей, ведь семья — это самое главное, что у нас есть».

Наступними свої виступи дарували також представники центру «Парадіз»: учасниця проекту «Голос. Діти», фіналістка шоу «Битва талантів» Вероніка Коваленко, а також гурти «School» та «Бандити». Також із символічною піснею «Добрий ранок, Україно!» виступив Антон Обараз. Дітлахи-глядачі були справжнім шоу-балетом на сцені та активно підтанцьовували кожному виконавцю.

Друга частина свята — «Родинні читання», суть заходу полягала в грі-розповіді українських народних казок. Головні актори – це, звісно, діти, які відображали персонажів казок.  Ідея читань належить всеукраїнському об’єднанню «Платформа громадянських ініціатив», їх представницею на святі була Наталія Павленко.

18 835 000_542 432 202 813 630_728 849 020_n.jpg

Майстер-клас для дітлахів // Громадське радіо
Майстер-клас для дітлахів
Громадське радіо

«Ми вважаємо, що сімейна, домашня освіта дуже важлива. В час, коли інтернет-гаджети стали доступними, діти не можуть самостійно фільтрувати всю інформацію, тому коли читаєш своїй дитині книжку, ти можеш підказати, розказати усе. І наш проект полягав у тому, щоби це популяризувати саме через родинний зв’язок», — наголосила Наталія Павленко.

Одна із гостей свята, Олена, яка прийшла сюди з донькою, поділилася своєю думкою: «К детям всегда нужно относиться как к личностям, уважать, каждый день проявлять к ним любовь, обнимать, целовать, давать самое лучшее и это не должно быть вопросом одного дня ни для родителей, ни для представителей медицины, образования и прочего».

На завершення дитячого свята організатори запропонували зробити  фото з усіма маленькими гостями та їх батьками під спільні вигуки «мир» та «казка». Вже після цього усіх бажаючих чекало дитяче afterparty, яке запрошувало усіх, хто ще не встиг натанцюватися та наспіватися.

Матеріал підготували Вікторія Мєшкова та Ірина Іванченко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+