Слухати

Як визначали найкращого зв'язкового в АТО(ВІДЕО)

02 червня 2017 - 11:08
Військові у зоні АТО проходили численні естафети, щоб визначити кращого спеціаліста із зв'язку
Як визначали найкращого зв’язкового в АТО(ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У змаганнях взяло участь сім команд. Військові фахівців із сучасних засобів зв’язку намагались визначити, хто швидше зможе розгорнути супутникову станцію, встановити безперебійний зв’язок та передати закодовану інформацію з майданчику на незнайомій місцевості, повідомляє прес-служба МО України.

Також спеціалістам необхідно було встановити мережу для портативних радіостанцій. За допомогою цифрових апаратів учасники змагань передавали інформацію у режимі 3G.

«Насамперед ці змагання для того, щоб зв’язківці побачили для себе що вони вміють. І для себе могли довести, що правильно обрали професію», — зазначив військовий на відео Військового телебачення.

Також військові проходили естафету. Вони в повному спорядження повинні були продемонструвати влучність у стрільбі, швидше за опонентів розібрати та зібрати зброю, провести евакуацію умовного пораненого із бронетехніки.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+