Слухати

Актора напоїли, щоб той вжився в роль вченого-алкоголіка (ВІДЕО)

03 червня 2017 - 17:03
Автори відомого мультсеріалу «Рік та Морті» напоїли актора озвучення, щоб той краще вжився у роль вченого-алкоголіка
Актора напоїли, щоб той вжився в роль вченого-алкоголіка (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

За словами автора серіалу, в одному з епізодів майбутнього сезону шоу Рік повинен був бути п’яним навіть більше, ніж зазвичай.

У зв’язку з цим актору і сценаристу Джастіну Ройланду запропонували пити прямо в процесі озвучення.

«Особисто від себе я порадила йому не пити текілу, а він, природно, звичайно, і алкоголь розкрив Джастіна з зовсім іншого боку», — зазначила продюсер Сідні Райан.

Після того, як актор випив чотири шота текіли і додав до цього кілька пляшок пива, він перестав слідувати сценарію і почав задаватися філософськими питаннями.

«Що відбувається, коли ми вмираємо? Що станеться, коли всі ми помремо? Ви не прокидаєтеся вночі з такими думками? Так, проїхали, я просто п’яний», — розмірковував актор Джастін Ройланд.

Незважаючи на прохання знімальної групи, актор продовжив вживати алкоголь, після чого остаточно втратив концентрацію і почав говорити про політику і самогубство.

«Сподіваюся, наступний президент не відніме у мене моє право взяти і застрелитися», — розповідав він.

Згодом продюсер заявила, що знімальний день в компанії п’яного Ройланда був самим непродуктивним за всю історію шоу, але автор серіалу Ден Хармон заперечив, що цього разу актор був на своєму творчому піку.

Американський серіал «Рік та Морті» розповідає історію пригод шаленого вченого Ріка, у котрого проблеми з алкоголем і наркотиками, та його сором’язливого онука Морті. Разом вони постійно потрапляють до незвичайних ситуацій, подорожують у космосі, часі та паралельних всесвітах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+