Слухати

Бойовик «ДНР» поскаржився, що не отримує української пенсії з 2014 року

03 червня 2017 - 10:10
За станом здоров'я він покинув лави бойовиків, тепер не може знайти роботу
Бойовик «ДНР» поскаржився, що не отримує української пенсії з 2014 року / Новини на Громадському радіо

Колишній бойовик Сергій Уваров, стверджує: «захищав» псевдореспубліку зі «зброєю в руках одним з перших». Після того, як його комісували, залишився нікому не потрібен.

Уваров написав листа так званому «меру» Горлівки Івану Приходьку і попросив його знайти йому роботу.

«Я, Уваров Сергій Іванович, горловчанін, судимий, пенсіонер (останнє місце роботи» Донецькобленерго «), колишній ополченець ВС ДНР звертаюся до Вас, шановний Іван Сергійович з проханням допомогти мені працевлаштуватися, так маю сім’ю — стареньку матір дружини — 2400 р. пенсії, безробітна дружина, швачка і син четвертокласник», — пише бойовик.

В листі він розповідає коли і де воював та зазначає, що положення його сім’ї катастрофічне.

«Україна з липня 2014 року заборгувала нам пенсії, які ми не змогли повернути з відомих причин», — нарікає 62-річний Уваров.

lyst_boyovyka.jpg

Лист бойовика // Gorlovka.ua
Лист бойовика
Gorlovka.ua

Як зазначає Gorlovka.ua, цей лист був перенаправлений до так званого «центру зайнятості». Там Уварову запропонували тимчасовий заробіток - білити бордюри, але він відмовився.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+