Слухати

«Кобра» над лиманом: одеський льотчик зробив унікальну фігуру в небі (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

«Кобра» над лиманом: одеський льотчик зробив унікальну фігуру в небі (ВІДЕО)

03 червня 2017 - 16:38
Льотчик-пілотажнік одеського аероклубу, член збірної команди України з літакового спорту Валерій Наливайко зробив унікальну фігуру вищого пілотажу на поршневому спортивному літаку Су-31М

Літак Валерія зробив складну фігуру «Кобра», яку до нього на поршневому літаку вдавалося зобразити тільки прибалтійськиму пілотажніку Юргису Кайрісу, повідомляє Думская.

Одеські льотчики, злітають з аеродрому Гідропорт, тренуються над водною гладдю, вивчаючи нові фігури і готуючись до змагань. Зараз збірна України готується до майбутнього чемпіонату Європи в Чехії.

Фігуру «Кобра» вперше показав льотчик Віктор Пугачов на реактивному винищувачі Су-27 на початку 90-х років минулого століття. Після нього багато її робили на реактивній техніці, але на гвинтовому літаку зробити таку фігуру надзвичайно важко.

Складність в тому, що льотчик на мить ставить літак перпендикулярно польоту, і машина майже зупиняється. У наступну секунду, завдяки потужності двигуна Су-31М набуває вертикальну швидкість і виходить з некерованого положення. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+