Слухати

На Одещині 19 дітей госпіталізували з гепатитом А

03 червня 2017 - 17:27
Одеська облдержадміністрація повідомляє про спалах недуги у дитячому притулку
На Одещині 19 дітей госпіталізували  з гепатитом А / Новини на Громадському радіо

У Білгород-Дністровському дитячому притулку «Центр психолого-соціальної реабілітації для дітей» зафіксовано спалах інфекційного захворювання — гепатит А.

Про це повідомляє преc-служба Одеської облдержадміністрації.

«Станом на 03 червня 2017 року 19 дітей госпіталізовано до Білгород-Дністровської центральної районної лікарні. У трьох із них лабораторно підтверджено гепатит А, ще 16 дітей залишаються під наглядом лікарів», — зазначають в облдержадміністрації. 

Медики оцінюють стан пацієнтів як стабільний.

«Ситуація не є екстраординарною, це не епідемія. Локалізований спалах періодично виникає в установах, де організовано колективне харчування. Для локалізації та ліквідації спалаху фахівці проводять комплекс протиепідемічних заходів», — пояснює директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації В`ячеслав Полясний.

Зараз фахівці проводять комплекс протиепідемічних заходів для локалізації та ліквідації спалаху. Зокрема, в притулку відібрано зразки питної води та взято гігієнічні змиви з об’єктів довкілля.

Повідомляється, що за дітьми, що контактували з пацієнтами, встановлено медичне спостереження.

Також Білгород-Дністровській райадміністрації було проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що виділено кошти на закупівлю імуноглобуліну людського для щеплення та вакцини проти гепатиту А.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+