Слухати

На Одещині 19 дітей госпіталізували з гепатитом А

03 червня 2017 - 17:27 42
Одеська облдержадміністрація повідомляє про спалах недуги у дитячому притулку

У Білгород-Дністровському дитячому притулку «Центр психолого-соціальної реабілітації для дітей» зафіксовано спалах інфекційного захворювання — гепатит А.

Про це повідомляє преc-служба Одеської облдержадміністрації.

«Станом на 03 червня 2017 року 19 дітей госпіталізовано до Білгород-Дністровської центральної районної лікарні. У трьох із них лабораторно підтверджено гепатит А, ще 16 дітей залишаються під наглядом лікарів», — зазначають в облдержадміністрації. 

Медики оцінюють стан пацієнтів як стабільний.

«Ситуація не є екстраординарною, це не епідемія. Локалізований спалах періодично виникає в установах, де організовано колективне харчування. Для локалізації та ліквідації спалаху фахівці проводять комплекс протиепідемічних заходів», — пояснює директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації В`ячеслав Полясний.

Зараз фахівці проводять комплекс протиепідемічних заходів для локалізації та ліквідації спалаху. Зокрема, в притулку відібрано зразки питної води та взято гігієнічні змиви з об’єктів довкілля.

Повідомляється, що за дітьми, що контактували з пацієнтами, встановлено медичне спостереження.

Також Білгород-Дністровській райадміністрації було проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що виділено кошти на закупівлю імуноглобуліну людського для щеплення та вакцини проти гепатиту А.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+