Слухати

Релігійні спільноти провели марш на захист сім’ї(ВІДЕО)

03 червня 2017 - 15:30
Представники різних релігійних організацій та віряни провели кількатисячну ходу в центрі Києва
Релігійні спільноти провели марш на захист сім’ї(ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Демонстранти закликали заборонити аборти в Україні та захистити інститут традиційної гетеросексуальної родини. Про це повідомляє Радіо Свобода. 

Хода розпочалась о 12:00 від Софіївської площі та завершилася в Маріїнському парку концертом. 

Раніше Інститут релігійної свободи повідомляв, що мета ходи полягає у тому, щоб привернути увагу суспільства до сучасних загроз для інституту сім’ї і батьківства. 

«Зокрема звернути увагу на проблему сирітства та неналежного соціального захисту вагітних жінок, виступити на захист сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому повелінню та природі людини», – зазначено на сайті Інституту релігійної свободи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+