Слухати

У Криму може бути близько 60 тисяч російських військових

03 червня 2017 - 12:15
А у перспективі чисельність військовослужбовців на півострові може вирости до 100-120 тисяч
У Криму може бути близько 60 тисяч російських військових / Новини на Громадському радіо

Таку думку висловлюють експерти фонду «Майдан закордонних справ» Андрій Клименко, Юрій Смілянський, Тетяна Гучакова і Ольга Корбут виданню Дзеркало тижня.

Вони зазначають, що сьогодні загальна чисельність угруповань збройних сил РФ в окупованому Криму становить приблизно 60 тисяч осіб, а в перспективі чисельність російських військовослужбовців на півострові може вирости до 100-120 тисяч.   

Водночас експерти переконують, що на радикальну зміну військово-стратегічного балансу в регіоні вплинула не стільки чисельність військовослужбовців, скільки ударний ракетний потенціал і засоби його доставки, сконцентровані на території Криму за період його окупації.  

«Фактично, у центрі Чорного моря — на Кримському півострові — РФ створила і продовжує швидко нарощувати так звану «Зону заборони доступу» — A2AD, A2/AD, тобто «захищену сферу», в яку війська противника не можуть потрапити без ризику зазнати неприйнятних збитків», – йдеться в статті.

Також аналітики припускають наявність на території Криму ядерних боєголовок для морських і берегових ракетних комплексів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+