Слухати

Українські дороги увійшли в десятку найгірших у світі / Новини на Громадському радіо

Українські дороги увійшли в десятку найгірших у світі

03 червня 2017 - 23:15
Про це йдеться у щорічному звіті міжнародної організації World Economic Forum

Щороку організація The World Economic Forum визначає індекс привабливості та конкурентоспроможності туристичної індустрії 136 країн світу.

Індекс складається з безлічі параметрів: стан економіки, інфраструктури, безпека подорожей, рівень цін, якість інфраструктури готелів та інших.

Згідно звіту за 2017 рік, українські дороги увійшли в десятку найгірших світу: 132 місце з 136, при цьому дороги в Росії зайняли 121 місце.

У десятку найгірших Україна також увійшла за показниками захисту прав власності, загальної безпеки та захисту навколишнього середовища.

Варто зазначити, що при цьому Україна займає перше місце за показником інцидентів зараження малярією, та четверте місце за кількістю ліжок для хворих у лікарнях.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+