Слухати

Український художник пройшов пішки тисячу кілометрів з вуглиною

03 червня 2017 - 17:57
Так художник Володимир Воротньов маніфестує про єдність України
Український художник пройшов пішки тисячу кілометрів з вуглиною / Новини на Громадському радіо

Володимир Воротньов проніс вуглину з Червонограда до Донбасу, здолавши близько 1000 кілометрів. Про це повідомляє видання Cultprostir.

Зазначається, що 2 червня художник передав вуглину у експозицію Лисичанського краєзнавчого музею вугілля.

Мандрівка стартувала ще 28 квітня, яку Володимир здійснив у рамках проекту ЗАХІД. Художник поставив за мету пройти відстань між двома шахтарськими осередками, які знаходяться в різних частинах України. Таким чином він маніфестував про єдність держави.

Шматок вугілля, який Воротньов ніс з собою, був узятий на шахті «Великомостівська» у Червонограді. Це рідне місто художника.

«Я вирішив використати буденну практику ходіння, щоб зафіксувати і осмислити відмінності різних регіонів. Це не туристична, а радше урбаністична хода вздовж запиленої траси, яку можна назвати видом сучасного краєзнавства», — зазначив виданню Воротньов.

Щоденник подорожі Володимир вів у своєму Instagram.

Відомо, що художник Володимир Воротньов працює з субкультурними кодами, рухаючись із боку графіті та субкультурної графіки в бік концептуального мистецтва і вуличного arte-povera.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+